Lifestyle

Związki dla seksu

Każdy z nas wcześniej czy później poczuje potrzebę stworzenia prawdziwego związku opartego na realnych uczuciach. Niestety nie zawsze na jednej drodze spotykają się osoby poszukujące tego samego. Często my szukamy związku, a druga strona jest zainteresowana tylko seksem, w poszukiwaniu miłości taki stan rzeczy na pewno nie pomaga.

Nieszczera strategia panów

Kobiety, jeśli nie są zainteresowane przelotną znajomością, zwykle dążą do bliższego poznania się i tworzenia poważniejszego związku. Lubią bliskość, czułość i bezpieczeństwo. Wielu panów jest w danym momencie swojego życia niezainteresowanych poważnym związkiem, ale zachowują się tak, jakby chcieli związek budować. W ten sposób dążą do stworzenia sytuacji, w której kobieta się w nich rozkochuje i mogą oni dowolnie manipulować nią, do momentu aż im się znudzi. Takie „układy” trwają nawet miesiącami, a seks pojawia się w nich późno, mimo to mężczyzna jest tylko zdobywcą i to on decyduje, kiedy „układ” zakończyć.

Niebezpieczna strategia pań

Kobiety też potrzebują miłości fizycznej, najczęściej na przypadkowej imprezie i pod wpływem alkoholu. W ich przypadku ma ona postać uwiedzenia mężczyzny na jedną noc, po czym ich zainteresowanie mężczyzną znika. Panowie czasami godzą się na takie „instrumentalne wykorzystanie”, ale równie często czują się zranieni, albowiem nie do końca zdają sobie sprawę z manipulacji kobiety.