Ciekawostki

Kreatywne pomysły na Sylwestra we dwoje

Sylwester zbliża się wielkimi krokami i jeżeli nie macie jeszcze żadnego pomysłu na wyjątkowe atrakcje tego wieczoru, zapoznajcie się z kilkoma poradami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Fajne pomysły na Sylwestra w domu

Kto powiedział, że żeby Sylwester należał do udanych, trzeba wyjechać w góry albo wybrać się na obchodzenie nocy sylwestrowej do drogiego lokalu. W domu też można ciekawie spędzić Sylwestra, szczególnie jeżeli planujecie romantyczną kolację we dwoje, połączoną z grami planszowymi, maratonem filmowym czy grą wstępną trwającą do białego rana.

Pomysł na Sylwestra w pandemii

Mamy świadomość, że wciąż panuje na świecie pandemia Koronawirusa, mimo to powinniśmy ten wyjątkowy dzień w roku przeżyć najlepiej jak potrafimy. Pomysł na Sylwestra w pandemii nie musi być związany jedynie z siedzeniem w domu i oglądaniem TV.

Można wybrać się na tak zwanego Sylwestra pod chmurką. Wiele miast organizuje imprezy sylwestrowe na świeżym powietrzu, a dzięki przestrzeganiu wszystkich restrykcji, impreza będzie bezpieczna i doskonale przygotowana.

Pomysł na Sylwestra we dwoje

Planujecie tę noc sylwestrową spędzić tylko we dwoje? Chcielibyście zrobić coś szalonego, ale nie stać was na drogie bale sylwestrowe w lokalach? Doskonałym pomysłem na tą noc będzie wyjazd w góry bądź nad morze. Tam znajdziecie ustronne miejsce, gdzie nie tylko spędzicie niezapomniane chwile tylko we dwoje, ale również wejdziecie w Nowy Rok z przytupem i z nowymi planami na przyszłość.

Nie stać was na kilkudniowy wyjazd? Znajdzie w swoim mieście wyjątkowe miejsce gdzieś na wzniesieniu, skąd będziecie mieli doskonały widok, gdy o północy niebo rozświetli się tysiącami fajerwerków zwiastujących Nowy Rok.