Lifestyle

Odpowiednie nastawienie wewnętrzne do podrywania

Aby wyruszyć na skuteczny podryw, trzeba oczywiście o siebie trochę zadbać, dobrze się ubrać, wskoczyć pod prysznic i ułożyć włosy. Są to kwestie zewnętrzne, których po prostu oczekuje się od cywilizowanego człowieka.

Dla skutecznego podrywu jest to jednak za mało, bo oprócz zadbania o kwestie zewnętrzne, trzeba też pomyśleć o wewnętrznym nastawieniu. Może to wcale nie być proste, ale za chwilę pojawi się tutaj lista kwestii, które nieco rozjaśnią wszelkie zawiłości.

Jak podchodzić do podrywu?

Z miejsca należy powiedzieć sobie, że:

  1. Jestem wartościowym facetem. Zaszpachlowałem, co trzeba, włączyłem urok i każda będzie się ze mną świetnie bawić. Bycie podrywaną przeze mnie to coś, co trzeba sobie cenić.
  2. Mam swoje zdanie i swój sposób bycia. Nie podoba się komuś? Nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek pytał o zdanie. Ty, kochana, też o tym pamiętaj, bo mnie nie owiniesz wokół palca i na pewno nie skończę pod pantoflem.
  3. Chętnie z tobą porozmawiam. Podryw to znakomita zabawa i mam w nim wiele do zaoferowania. Chcę Cię poznać. Polubię Cię? Ty polubisz mnie? To super. Może coś z tego będzie. Ale nie będę oczekiwał, że każdy do każdego musi pasować. Twój charakter wcale nie musi mi się spodobać, a ja nie dla każdej będę ideałem.