Ciekawostki

Różnica wieku nie taka straszna

Jeśli podoba ci się starsza kobieta, nie będziesz miał łatwo, przynajmniej na początku . W naszej kulturze jest to poważne tabu. Nawet 20 lat różnicy nie jest problemem, jeśli kobieta jest młodsza, ale jeżeli kobieta jest starsza, spotkamy się z wieloma barierami.

Gdzie jesteśmy w naszym życiu?

Na początek warto jest się zorientować, na jakim etapie życia właściwie jesteśmy. Jeśli mamy niewiele ponad 20 lat, pewnie nie myślimy jeszcze o żonie i dzieciach, a nasze plany emerytalne są dość mgliste. Osoba w wieku 30 lat będzie już takie plany miała bardzo konkretne, zwłaszcza jeśli jest to kobieta. Nawet 3-4 lata różnicy mogą być w tym momencie przepaścią.

Różnice się zacierają

Z biegiem lat coraz bardziej jednak wszystkie różnice się zacierają. Jeśli Ona ma lat 34, a On 31, czy na pewno jest to różnica, którą w ogóle się będzie odczuwało? Na pewno nie i w takiej sytuacji wiekiem nie należy się przejmować w ogóle.

Problem powraca znowu w chwili, kiedy różnica wieku jest naprawdę spora i wynosi dziesięć lat lub więcej. Jak sobie z tym radzić? Przede wszystkim poprzez image i odpowiednie zachowanie wobec partnerki, czyli jeśli chcemy zainteresować swoją osobą starszą kobietę, nie powinniśmy się zachowywać jak smarkacz z jej perspektywy.