Miłość

Kalkulator miłości w praktyce

Kalkulatory miłości są narzędziami bardzo kontrowersyjnymi, ponieważ opierają się na wróżeniu, a takim metodom nie wszyscy dają wiarę.

Układ gwiazd

Najpopularniejszym mechanizmem ukrytym za kalkulatorem miłości jest zestawianie ze sobą dat urodzenia pary oraz jej imion. Daty urodzenia są potrzebne po to, by ustalić, jak dokładnie wyglądało niebo w dniu urodzin jej i jego, a imiona są potrzebne po to, by wróż mógł zdecydować, które części nieba są istotne dla pary. Każdy wróżbita będzie miał tutaj swoje własne przemyślenia na ten temat i na ich podstawie zbuduje kalkulator.

To nie gwiazdy są w związku

Niezależnie od tego, jak wielką wagę przykładamy do związku, trzeba pamiętać, że to nie gwiazdy są w związku i to nie do nich należy ostateczna decyzja odnośnie związku. Wszyscy posiadamy wolną wolę, a na niwie związku widać to najlepiej. To nasza chęć do budowania związku, nasza skłonność do dzielenia się naszym życiem z drugą osobą i do przyjmowania części życia tej osoby jest tutaj najważniejsza. Związek się buduje, a nie czeka, aż spadnie nam niczym gwiazda z nieba. W związku z tym najlepiej jest zapomnieć o wszystkich testach dopasowania i po prostu posłuchać głosu serca. To gwiazda w naszej piersi tu zdecyduje.