Związki

Poznać kogoś w wielkim mieście

Mówi się, że samotność często bardziej doskwiera w wielkich miastach, gdzie jesteśmy otoczeni masą osób, ale wszystkie nam są obce. Na szczęście takie warunki sprawiają też, że mamy naprawdę wiele opcji znalezienia kogoś ciekawego.

Ogrom propozycji

Szybkie przejrzenie Internetu da nam od razu dużą liczbę wyników. Single będą nas zapraszali w celach typowo matrymonialnych, na wspólną naukę tańca, a być może na wspólny jogging.

Speed dating

Duże miasta są też królestwami speed datingu, czyli specjalnej formy poznawania nowych ludzi w czasie imprez gromadzących singli. W czasie takiej imprezy wszyscy mają możliwość poznawania się w parach przez pięć minut, po czym zmienia się partnera i tak do czasu wykorzystania wszystkich opcji. Potem jest anonimowa ankieta i jeśli dwie osoby wskażą się nawzajem, organizator pomoże im w umówieniu się.

Imprezy

Duże miasta stoją także różnymi imprezami dla singli. Są to najzwyklejsze imprezy, na które po prostu przychodzi się samotnie i wybiera wśród innych singli, ale takie imprezy mogą mieć też inny charakter. Często organizuje się sylwestra dla singli i inne imprezy okolicznościowe, na przykład w czasie świat, kiedy samotność mogłaby nam specjalnie mocno przeszkadzać.