Ciekawostki

Sztuka podrywania

W Internecie wszystko odbywa się nieco inaczej niż w rzeczywistości, również poszczególne etapy podrywania decydowanie różnią się od tradycyjnego spotkania na dyskotece czy w autobusie.

Najważniejsze abyś zainteresował kobietę swoim profilem, abyś zrobił to subtelnie i właściwie, każdy fałszywy ruch może zakończyć jeszcze nie rozpoczętą znajomość. W Internecie mamy możliwość blokowania niechcianych profili, dlatego tak ważna jest subtelność i wyczucie.

Wszystko zależy od profilu

Jeżeli właściwie wypełnisz profil randkowy, jeżeli skupisz się na opisie swojej osoby i będzie umiał “ubrać go w słowa”, które z kolei ujmą nie jedną kobietę, stoisz prawie na wygranej pozycji.

Interesujący opis i prawdziwe zdjęcia to podstawa. Nie musisz wcale być Bradem Pitem, aby spodobać się kobiecie. Nie uwierzyłbyś na jakie rzeczy zwracają kobiety, i nie jest to uroda Brada Pita.

Co jest najważniejsze?

Najważniejsza jest oczywiście szczerość i prawdomówność, a dla kobiety ważne są trzy cechy: odpowiedzialność, zabawność oraz dozgonna miłość. Jeżeli te trzy cechy wpiszesz w profil, z pewnością nie przyciągniesz zbyt wiele niewiast, jeżeli jednak ubierzesz je we właściwe słowa, kto wie ile kobiet zwróci uwagę na Twój profil. Pamiętaj zatem, że opis stanowi podstawowy klucz do sukcesu w podrywie na portalu randkowym, przynajmniej na początku waszej znajomości.