Związki

Poszukiwanie miłości – czy samotny rodzic może sobie na to pozwolić?

Rola samotnego rodzica jest nie do pozazdroszczenia z powodów wszystkim nam znanych. Dzieci są oczywiście wielką radością i posiadanie ich jest największym szczęściem, jakie może spotkać człowieka w życiu, ale natura tak się urządziła, że dzieci powinno wychowywać dwoje rodziców.

Świat niestety nie jest idealny i bardzo często dzieje się tak, że jeden rodzic zostaje sam z dzieckiem lub z dziećmi. W dzisiejszym świecie można sobie z tym poradzić, co nie zmienia jednak w niczym faktu, że opieka nad dziećmi w roli samotnego rodzica jest pracą na cały etat, a do tego dochodzi jeszcze konieczność posiadania pracy zawodowej. Łatwo zauważyć, że napisane zostało tu już wiele słów, a na związki i miłość jeszcze nie było miejsca.

Tak właśnie wygląda życie samotnego rodzica. Współczesny świat pomaga sobie jednak z tym poradzić. Koło ratunkowe rzucają portale randkowe, które pozwalają na randki internetowe i wyszukiwanie nowych znajomości bezpośrednio w rzeczywistości wirtualnej. Jest to o niebo wygodniejsze od wszelkich klasycznych form tworzenia nowych znajomości i do tego można to “upakować” w dowolną chwilę czasu wolnego. Co więcej, ludzi na portalach randkowych jest bardzo dużo i znajdą się też tacy, dla których dzieci będą atutem a nie problemem.