Miłość

Jak uwieść i zdobyć faceta?

Silny, zaradny mężczyzna, to idealne dopełnienie dla pięknej i mądrej kobiety. Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak uwieść mężczyznę, ten artykuł Ci pomoże.

Dbaj o siebie – Każda kobieta musi mieć świadomość tego, jakie są jej wady i zalety w wyglądzie. Odpowiedni ubiór i makijaż pozwoli wyeksponować Twoje mocne strony i ukryć niedostatki, dzięki czemu typowy wzrokowiec, jakim jest mężczyzna, zwróci na Ciebie uwagę.

Nie pokazuj, że z nim grasz – jeśli kobieta nie zachowuje się naturalnie, jest dwulicowa lub daje facetowi sprzeczne sygnały, ten przestaje ją traktować poważnie. Przykładowo – mówiąc facetowi wprost że Ci się nie podoba, obrażasz go i tracisz szanse na związek, nawet, jeśli chciałaś, by był to jedynie żart.

Bądź uśmiechnięta i pewna siebie – wiele kobiet popełnia błąd, polegający na tym, że ciągle narzekają, boją się wyjść z inicjatywą, oraz zadręczają się myślą o tym, że coś musi się nie udać. Takie podejście sprawia, że nawet najpiękniejsza kobieta odstrasza potencjalnych partnerów. Podobne działanie ma brak celów i pasji.

Silni mężczyźni wolą przebojowe kobiety, które z uśmiechem na twarzy realizują swoje cele i nie przejmują się o to, co mówią inni ludzie.

Rozwijaj swoje zainteresowania, bądź ciekawa świata – wielu mężczyzn jest znudzonych kobietami, z którymi nie znajduje wspólnych tematów. Będąc mądrą, dobrze wykształconą kobietą z aspiracjami, stajesz się dla mężczyzny wyzwaniem, nawet, jeśli nie masz idealnej figury.

Pokaż facetowi, że masz swoje życie – mężczyzna potrafi bardzo szybko znudzić się kobietą, która przez cały czas zamęcza go wiadomościami lub często dzwoni. Pokaż facetowi, że jesteś nim zainteresowana, ale drocz się z nim i nie bądź zawsze dostępna (na przykład przez portal randkowy).

Pamiętaj, że mężczyźni inaczej postrzegają świat – większość facetów nie rozumie Twoich subtelnych aluzji, nie ma pamięci do dat i nie mówi o uczuciach, co nie świadczy jednak o tym, że nie darzą swojej połówki uczuciem. Jeśli będziesz mu często wypominała te rzeczy, zniechęcisz go do siebie.