Ciekawostki

On też lubi być pochwalony

Lubisz komplementy, prawda? Istnieje całkiem spora szansa, że nawet jeśli nie zrobiłaś tego w pełni świadomie, decyzja o opuszczeniu portalu randkowego i przeniesienia znajomości z tym właśnie mężczyzną do świata realnego zapadła po jakimś bardzo trafnym komplemencie, nietuzinkowej i idealnie dopasowanej pochwale bądź po prostu po łechtającej ego uwadze. Wiedz, że panowie także bardzo lubią tego typu gesty.

Jego też trzeba posłuchać

Portale randkowe bardzo często przyjmują postać, w której to panowie polują na panie lub to od nich wychodzi inicjatywa, a potem na portalach randkowych trwa selekcja panów przez panie. Nie zmienia to jednak w niczym faktu, że kobiety też czasami wyjątkowo mocno zainteresują się mężczyzną i to one tak naprawdę chciałyby go poderwać. I tu pojawia się problem, ponieważ  są przyzwyczajone do tego, że to panowie się za nimi uganiali.

Podrywanie mężczyzn na szczęście nie jest trudne. Wystarczy tylko go odrobinę posłuchać. Mężczyźni bardzo lubią imponować, przez co czasami koloryzują swoje opowieści, ale nie o to chodzi. Ważne jest, żeby mężczyzna poczuł się w oczach kobiety niczym człowiek wielkiego sukcesu, prawdziwy ogier, zwycięzca. Jeśli mu się to odczucie zapewni, jest usidlony.