Związki

Rozpieszczaj ją

Kobiety są trochę jak koty – lubią być rozpieszczane. Podobnie jak z kotami, pieszczotami ich nie kupisz, ale bez nich będzie znacznie trudniej o cokolwiek. Do uskutecznienia dobrych pieszczot potrzebny jest oczywiście gruby portfel. Jakich konkretnie pieszczot oczekuje kobieta?

Na podstawie zasłyszanej opowieści…

Musi zacząć się z samego rana. Pod dom podjeżdża kierowca i zaprasza do swojej limuzyny. Jest to pierwszy element Dnia Luksusu, który właśnie się zaczyna i szybko się nie skończy.

Pierwszy przystanek limuzyny to salon piękności. Masażysta zakasuje rękawy, na twarzy ląduje maseczka, zabiegom poddawane jest całe ciało z włosami i paznokciami. Potem w swoje ręce kobietę dostaje stylista i daje jej zupełnie nowe ja.

Kierowca rusza z piskiem opon. Trzeba się spieszyć, bo sklepy czekają. Bielizna, biżuteria, nowe buty. Na koniec suknia wieczorowa.

Pod ostatnim sklepem czeka już on, w pełnym umundurowaniu wieczorowym. Ma ze sobą bukiet róż. Razem jadą do stolika pod gwiazdami, na którym palą się świece. Strzela kieliszek szampana.

Kiedy portfel stawia weto

Limuzyna to oczywiście ekstrawagancja, ale można wybrać się na masaż, do jacuzzi, zjeść w dobrej restauracji i pospacerować po parku. To też działa.