Związki

Czas na pierwszą randkę

Spotkania w Internecie są bardzo przyjemne, ale nie da się ukryć, że zawsze ostatecznym celem poznawania się jest przeniesienie znajomości do świata realnego. Trzeba do tego dobrze podejść.

Ostrożne pierwsze spotkanie

W Internecie ludzie są zawsze trochę inni niż w tak zwanym Realu. Nie jest to straszenie, ale informowanie o prostych faktach. Dlatego warto jest pierwszą randkę zorganizować w możliwie bezpiecznej atmosferze. Chodzi o typowe miejsca publiczne, czyli restauracja lub kino. Dobrym pomysłem może być też zorganizowanie randki we czworo, czyli razem z jakąś zaprzyjaźnioną, dobrze znaną parą. Takie spotkania też są świetną zabawą, a jeśli wszystko będzie dobrze wyglądało, zawsze można się rozdzielić.

Panujemy nad sytuacją

Pierwsze spotkanie powinno się odbywać w warunkach, w których w pełni panuje się nad sytuacją. Dlatego jeśli na przykład spotkanie jest w innym mieście, przejazdy czy hotele trzeba organizować sobie samodzielnie. W ten sposób jest się w nowym miejscu na swoich warunkach.

Kto ma zrobić ten krok?

Większość osób jest przekonana, że inicjatywa odnośnie pierwszego spotkania w realnym świecie ma wyjść od mężczyzny, ale w dzisiejszych czasach nie jest to już żadna zasada. Zazwyczaj nie ma to większego znaczenia.