Miłość

Oznaki, że on Cię kocha

Mężczyźni są dobrzy w bardzo wielu rzeczach, ale okazywanie uczuć zazwyczaj im nie wychodzi. Jest to problem sam w sobie, a w rozwijającej się znajomości dwojga ludzi jest szczególnie uciążliwy. Kobiety często znajdują się w sytuacji, w której one są zaangażowane i nie wiedzą, czy nie robią błędu, zwyczajnie boją się, że mężczyzna nie odwzajemnia ich uczuć. Jak rozpoznać zatem jego prawdziwe intencje?

Poświęca swój czas

Mężczyźni robią tylko to, co chcą lub muszą. Jeśli mężczyzna decyduje się na uczestnictwo w życiu kobiety, poznaje jej codzienność, jest to bardzo dobry sygnał.

Stanowi wsparcie

Życie rzuca pod nogi różne kłody i niezależna, silna kobieta radzi sobie z nimi sama. Jeśli jednak ma kochającego mężczyznę, będzie się on stawiał do pomocy bez konieczności nagabywania go, chociaż trzeba mieć na uwadze, że mężczyźni są czasami mało domyślni.

Jest troskliwy

Zakochany mężczyzna dba o detale i troszczy się chociażby o to, by jego ukochana się wyspała lub zjadła przynajmniej jeden dobry posiłek w czasie zabieganego dnia.

Pamięta o ważnych sprawach

Zakochany mężczyzna zawsze wie, jaką kobieta pije kawę, zna jej oczy na pamięć, chociaż może nie pamiętać o jakiejś rocznicy. W końcu jest tylko mężczyzną, dlatego w kwestii najważniejszych dla związku dat, powinno mu się ustawić przypomnienie w telefonie.