Związki

Oznaki dorosłego związku

Związki są bardzo różne. Jedne zawsze pozostają na etapie radosnej przyjaźni i fascynacji, po czym powali się rozpadają. Inne mają burzliwe relacje i szybko się kończą. Jeszcze inne powoli rosną i dojrzewają. Te ostatnie są najlepsze i mają przyszłość. Skąd wiadomo, że nasz jest taki?

Związek dojrzewa, kiedy…

Związek dojrzewać może jeszcze zanim opuści portale randkowe. W końcu randki online są już znakomitym pierwszym krokiem do zbudowania czegoś wartościowego. Na początku zauważymy pewnie wspólne priorytety w życiu i planowanie wspólnej przyszłości, wspólnej drogi. Nie z musu czy z konieczności, ale dlatego że obojgu wydaje się to być najlepsza opcja.

Związek dojrzały śmieje się razem i ze wszystkiego. Czasami z rzeczy śmiesznych tylko dla nich, a czasami po prostu razem się zabawia (także platonicznie!). Taka radość ułatwia codzienność tym bardziej, że zwyczajne przebywanie obok siebie w ciszy to też dla dojrzałego związku nic trudnego i specjalnego. Cisza nie krępuje w najmniejszym stopniu. Działa za to jakaś tajemnicza siła przyciągania, która w trudny do opisania sposób jest w stanie cementować związek. Odczuwanie takiej siły jest realne i ta siła pozwala być przy partnerze sobą w pełni, razem z wszystkimi dziwnymi i czasami obiektywnie nieprzyjemnymi cechami charakteru.