Miłość

Miłość życia z Internetu

Internet jest dzisiaj normalnym elementem naszego życia. To tutaj robimy zakupy, poszukujemy rozrywki, a nawet zdobywamy edukację. Dlaczego zatem nie skorzystać z sieci w celu znalezienia miłości?

Partner czeka na portalu randkowym

Portal randkowy to najlepsze miejsce, jeśli chodzi o szukanie miłości w sieci, ale na randki online można się umawiać praktycznie wszędzie w Internecie. Coraz częściej rolę, jaką kiedyś pełniły portale randkowe, przejmują zwykłe, ogólne portale internetowe, co jest syndromem wzrostu popularności serwisów randkowych i randek online.

Jest to już coś tak normalnego, że można się o to postarać byle gdzie i nie jest to dziwne. Wiele funkcji takich portali nawet ułatwia poznawanie nowych osób.

Internetowa miłość jest dla wszystkich

Poszukiwanie miłości w sieci nie jest bynajmniej rozwiązaniem dla nisz. Wręcz przeciwnie, dominują tu osoby, które zazwyczaj są najbardziej zainteresowane tego typu działaniami.

Mowa tutaj przede wszystkim o ludziach w wieku od 25 do 34 lat, którzy stanowią ponad połowę wszystkich użytkowników. Warto też zaznaczyć, że chociaż mężczyzn w serwisach randkowych jest więcej, ich dominacja wcale nie jest wyraźna.